Вівторок, 26 Вересень 2017


Економіка. Ділові новини

З початку року бізнесу регіону уже повернуто з бюджету 405,9 мільйонів гривень. Найбільший відсоток заявників до відшкодування сум ПДВ це підприємства, що виробляють та експортують власну продукцію - 82 відсотки від загальної суми заявленого відшкодування з бюджету.

Також відшкодування ПДВ заявляють підприємства, які використовують працю осіб з вадами здоров’я – 1,4 відсотка та експортери-перевізники – 14 відсотків. 

За 8 місяців цього року заявлено до відшкодування 368,9 млн. грн. податку на додану вартість, у тому числі на рахунки платників податків 100 відсотків від загального відшкодування. 

У той же час фіскали упередили повернення безпідставно заявленого до відшкодування ПДВ в сумі  16,2  млн. грн. 

Сьогодні у Рівному відбулося нагородження переможців обласного конкурсу якості продукції, товарів, робіт та послуг «Лідер якості Рівненщини».

ТзОВ «Сталь-М» перемогло у номінації «Промислові товари для населення» за продукцію двері металеві протиударні вхідні в квартиру за опром зламу ІІ розряду міцності з класом вогнестійкості ЕІ – 30.

«Сьогоднішня відзнака, це результат щоденної, багаторічної і сумлінної праці десятків людей нашого колективу, яким я, користуючись нагодою, хочу щиро подякувати! Вже далеко не вперше наше підприємство отримує престижні Всеукраїнські та регіональні нагороди, однак кожна чергова перемога - це насамперед показник довіри до нашої справи. У свою чергу ми обіцяємо, що і надалі дотримуватимемось найвищих стандартів якості виробництва», - зазначив під час нагородження заступник директора з виробництва ТзОВ «Сталь-М» Вадим Дудінський.

Варто зазначити, що цьогоріч у конкурсі якості продукції, товарів, робіт та послуг «Лідер якості Рівненщини» переможцями у різних номінаціях стали 40 підприємств області, яких обрали серед сотні претендентів.

За січень 2017 року місцеві скарбниці Рівненщини поповнились на 23,4 мільйони гривень земельного податку, це на 10,5 мільйонів гривень, або 81 відсоток більше, ніж у минулому році. 

Від юридичних осіб надійшло майже  21 мільйон, а від фізичних осіб –  2,4 мільйони. 

Земельний податок та орендна плата за користування землею є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць регіону, та складає майже 10 відсотків від загальних надходжень. 

 

В ДПІ у м.Рівному нагадують, що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місячному розмірі становить 3200 гривень (у погодинному розмірі – 19,34 гривні).

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України. Всі роботодавці, які використовують працю найманих працівників, зобов’язані виплачувати заробітну плату у розмірі не нижчому за мінімальний. Дотримання цієї норми є обов’язковим незалежно від того, яка система оплати праці використовується.

Чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень заробітної плати і, бажаючи уникнути зайвих, на їх думку, витрат, видають працівникам заробітну плату в «конвертах».

Погоджуючись на виплату заробітної плати нижче мінімального рівня або неофіційне працевлаштування, працівник втрачає можливість отримувати оплачувані відпустки, соціальні страхові виплати, крім того не нараховується страховий стаж необхідний для призначення пенсій.

7 лютого у Рівному відкривається новий фірмовий магазин дверей "Сталь-М".

Завітайте та здивуйтесь новому асортименту вхідних дверей, фурнітури та сейфів!

Чекаємо на Вас за адресою: вулиця Київська, 67 (торговий центр «Арена»), район Автовокзалу.

Ми пропонуємо безпеку! «Сталь-М».

 

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.