Четвер, 20 Вересень 2018


Сьогодні, під час сесії Рівненської облради депутати скасували своє попереднє рішення щодо виділення 25 % від перевиконання бюджету на округи депутатів. Нагадаємо, автором такого рішення був депутат Володимир Ковальчук.

На думку депутата Василя Кльопа ініціатива Ковальчука не відповідає принципу пропорційності та суперечить чинному законодавству. 

Більшість обранців погоджуються з тим, що гроші з обласного бюджету не варто розпорошувати на дрібну допомогу від депутата, а навпаки, їх необхідно спрямовувати на соціально важливі та інфраструктурні об'єкти, що нині будуються в області.

На незаконності ініціативи Володимира Ковальчука наголошує і директор департаменту фінансів ОДА Лідія Біляк.

"У статті 90 та 91 Бюджетного кодексу України передбачено вичерпний склад видатків, що здійснюються з обласного та інших місцевих бюджетів. До зазначеного переліку не належать видатки на здійснення депутатами місцевих рад їх повноважень. Тому, рішення яке запропонував депутат Ковальчук прийняте з порушенням законодавства", - каже посадовець. 

У підсумку депутати переконливою більшістю, а саме 39-ма голосами усіх фракцій відмінили своє попереднє рішення. 

Загалом, сесія облради показала, що нинішня більшість працює стабільно і навіть незважаючи на початок нового політичного сезону та фактичний старт виборчої кампанії здатна приймати рішення та мобілізовувати депутатський корпус на продуктивну роботу.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.