Субота, 22 Вересень 2018


Команда Юлії Тимошенко інтенсивно готується до майбутніх президентських виборів і вирішила скористатися послугами людей нардепа, екс-регіонала Сергія Льовочкіна, які взялися за вибудовування моделі скупки голосів для Юлії Тимошенко.

Про це пише інтернет - видання «Апостроф» з посиланням на свої джерела.

З кінця минулого року з Тимошенко активно працюють співробітники Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені Івана Кураса НАН України.

Йдеться про докторів політичних наук Віктора Войналовича і Віктора Котигоренка. Обидва є представниками команди нині покійного політтехнолога, багаторічного керівника цього інституту Юрія Левенця.

Інститут, в різний час брав участь в загальноукраїнських кампаніях Леоніда Кучми і Віктора Януковича, а нині його пов’язують з екс-главою адміністрації президента, нині – депутатом від Оппоблоку Сергієм Льовочкіним.

Зараз цю структуру очолює колишній заступник Льовочкіна по АП Олег Рафальський. Інститут вже виконує різні функції для «Батьківщини».

«Наприклад, піраміду, яка скуповує голоси на виборах, вибудовують соратники покійного Левенця. Причому на округи приїжджають люди з Києва», – говорить співрозмовник видання знайомий з роботою штабу Тимошенко.

До слова, технологів з інституту імені Кураса вже бачили й на Рівненщині, навесні цього року під час місцевих виборів в об’єднані територіальні громади.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.