Четвер, 18 Жовтень 2018


Заступник міського голови Рівного Віталій Герман не відповідає займаній посаді. Про це в інтерв'ю виданню «Рівне вечірнє» розповів начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда.

За словами посадовця проблема незаконних будівництв в Рівному лежить не у площині забудовників, а тих, хто дозволяє їм порушувати закон.

«Більше року працює заступник міського голови у сфері будівництва Віталій Герман. На сесії він звітував перед депутатами, але цей звіт не був взятий до уваги і про нього швидко забули. Ця людина постійно скликає архітектурну-містобудівну раду. Через те, що там не обговорюються безпосередні питання з детального планування міста, то архітектори не хочуть її відвідувати. Уже давно потрібно порушувати питання, чи відповідає ця людина займаній посаді», - каже Ігор Мічуда.

Крім того, начальник обласної ДАБІ повідомив, що звернувся до міського голови Рівного Володимира Хомка з проханням навести лад в міській ДАБК.

«Я попросив у міського голови Володимира Хомка, щоб він навів там лад. Бо усе знову ж таки впирається у прорахунки вищезгаданого заступника. Після перевірки звільнився начальник Рівненської міської ДАБК, є вимога звільнити інспекторів. Адже щодо них порушено кримінальні справи, а їхня подальша діяльність може впливати на хід слідства...», - зазначив Ігор Мічуда.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.