Четвер, 18 Жовтень 2018


На базі ДП «Соснівський лісгосп» розпочала роботу виїзна колегія Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. У її роботі беруть участь голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин.

Начальник відділу економіки та внутрішнього аудиту облуправління Віталій Мись підсумував роботу лісогосподарських підприємств за І півріччя 2018 року. Він зазначив, що Сарненський, Костопільський та Дубенський лісгоспи входять до 25 кращих в Україні за рівнем продуктивності праці. Також Саренський та Костопільський лісгоспи - кращі в Україні за рівнем заробітної платні. 

Внесок лісівників області до зведеного бюджету становить 205,5 мільйонів гривень. Крім того, 60,6 мільйонів гривень сплатили лісівники області Єдиного соціального внеску.

Аналізуючи ці показники, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко наголосив, що лісове господарство - це одна з найважливіших галузей для економіки області, яка демонструє високі показники розвитку.

Голова Рівненської облради Олександр Данильчук теж високо оцінив роботу лісівників краю та засвідчив їм свою підтримку.

«На сьогодні лісівникам Рівненщини доводиться боротися з новими викликами - всихання соснових насаджень. І нині всі зусилля потрібно направити на зменшення площ всихаючих насаджень», - наголосив начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.