Вівторок, 23 Жовтень 2018


Єдиним варіантом вирішення конфлікту, що виник у місті Вараш стосовно посади мера є правовий. Таку думку висловив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко під час зустрічі із мітингувальниками на підтримку Сергія Анощенка на цю посаду.

«Органи виконавчої влади, в тому числі обласні адміністрації, не мають права втручатися в діяльність органів місцевого самоврядування у здійсненні ними власних повноважень», - наголосив Олексій Муляренко.

Голова ОДА також переконаний, що застосування сили у цьому випадку – теж не вирішить проблеми, а навпаки її посилить.

«Завдання поліції – бути присутніми під час сесій обласної, чи то міської ради, а також не допускати силових протистоянь, щоб депутати могли нормально працювати. Якщо депутати приймають рішення, воно має правову силу. І обласна адміністрація не має права втручатися в їх роботу. Якщо ви маєте бажання оскаржити це рішення, подавайте до суду. Суд прийматиме рішення стосовно правомірності даних змін», - зазначив голова ОДА.

Присутні прийняли рішення створити робочу групу, яка вивчить ситуацію у Вараші.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.