Середа, 19 Вересень 2018


Голова Рівненської обласної ради від партії ВО "Батьківщина" Микола Драганчук завтра має намір скликати прес-конференцію та повідомити громадськість про те, що сесію обласної ради він не може скликати так як в тексті звернення 23-х депутатів про позачергову сесію він знайшов орфографічну помилку.

Про це наше видання повідомило джерело в партії ВО "Батьківщина". 

За словами нашого співрозмовника мова йде про орфографічну помилку в зверненні до Голови облради, де замість Рівненської, написано Рівенської.  

Юристи, з якими поспілкувалося наше видання запевняють, що така помилка є юридично нікчемною, а тому не несе жодних наслідків для ситуації взагалом.

"Скоріше за все, Драганчук та партія "Батьківщина" таким чином намагаються втриматися при владі та відтягнути час проведення сесії, адже якщо є орфографічна помилка в зверненні, але суть самого звернення викладена доступно та зрозуміло, то ніяких наслідків це за собою не несе. Політично, вони просто намагаються втриматися при владі, але від цього тхне не просто дешевизною, а й маразмом", - кажуть правники.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.