Середа, 17 Жовтень 2018


Світовий банк погодив для Рівненщини створення серцево-судинного центру у місті Сарни. Про це повідомив керівник проекту Світового банку з поліпшення охорони здоров'я у Рівненській області Сергій Рибачок.

"Ще на початку проекту ми побачили, що він потребує доповнення, тому що неможливо вчасно (максимум 2 год.) довезти людину з інфарктом, наприклад, з Зарічного до Рівного (180 км). І тоді народилася ідея розширити проект та створити ще один серцево-судинний центр у Сарнах. Але щоб це зробити, потрібно було погодження Світового банку та, звичайно, гроші. І ми їх знайшли – це кошти, які вдалося зекономити під час попередніх закупівель", - розповів Сергій Рибачок.

Всього на створення Серцево-судинного центру в Сарнах спрямовується близько 1,5 мільйона доларів США.

Сергій Рибачок подякував голові Рівненської ОДА Олексію Муляренку, його заступнику Віталію Ундіру та начальнику обласного управління охорони здоров'я Юрію Осіпчуку за постійну підтримку та участь у процесі переговорів зі Світовим банком.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.