Понеділок, 25 Червень 2018


Міжнародна компанія «Фрезеніус Медикал Кер» планує побудувати в Україні 8 нових гемодіалізних центрів, якщо реформа охорони здоров’я буде впроваджена найближчим часом. Нові центри дадуть можливість більш ніж двом тисячам українських пацієнтів з нирковою недостатністю отримувати життєво необхідне лікування гемодіалізом.
 
Рівненщина може стати одним із регіонів для реалізації інвестиційного проекту, зважаючи на таку ж критичну ситуацію з забезпеченням хворих гемодіалізом, як і в усій Україні.
 
На сьогодні в Україні лише один із чотирьох пацієнтів із відмовою нирок отримує життєво необхідну замісну терапію методом гемодіалізу. Однією з причин є нестача місць для діалізного лікування в державних закладах охорони здоров’я. У разі неотримання діалізних процедур людина помирає за лічені місяці чи тижні.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.