Неділя, 20 Травень 2018


Не один рік турбувало головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні Віталія Бойка, працівників і відвідувачів незручне сполучення між відділеннями у різних корпусах, куди надходять невідкладні хворі діти, - повідомляє сайт Рівняни.

Тож, коли торік лікарню відвідав голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, головний лікар наочно продемонстрував керівнику області, наскільки важливо покращити маршрути між корпусами лікарні, облаштувавши зручний під’їзд для “швидких”. І звернувся з проханням про допомогу.

Минув рік – і нині приємно констатувати, що справа зрушила: розпочалась друга черга ремонту приймального відділення лікарні загальною вартістю 6,2 млн грн. Це покращить умови роботи лікарів і перебування хворих, збільшивши оперативність надання медичної допомоги.

– Користуючись нагодою, хочу подякувати керівництву облдержадміністрації та обласної ради, а також колегам-депутатам облради за сприяння у зміцненні матеріально-технічної бази нашого закладу, – підсумовує Віталій Бойко. – Сподіваюсь, що, спираючись на розуміння колег з усіх депутатських фракцій, нам вдасться максимально врахувати потреби обласної дитячої лікарні й при формуванні та затвердженні бюджету Рівненщини на 2018 рік.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.