Вівторок, 22 Травень 2018


Рівненська обласна організація партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» засуджує дії Геннадія Шевченка та Леоніда Назарчука та ініціюватиме їхнє відкликання з Рівненської обласної ради і виключення з лав УКРОПу.

Про це заявила очільниця обласної організації партії, депутат Рівненської облради Діана Гордійчук.

«Геннадій Шевченко та Леонід Назарчук, які вчора вийшли з фракції УКРОПу в Рівненській обласній раді, у своїй депутатській діяльності переслідували власні меркантильні інтереси та вносили розбрат у діяльність депутатського корпусу», – зазначила укропівка.

Вона також підкреслила, що виключення Геннадія Шевченка та Леоніда Назарчука з УКРОПу ‒ шлях до очищення та оновлення партійного активу на Рівненщині.

«Дбаючи про власне збагачення, вони вже давно мали на меті розвалити фракцію УКРОПу в облраді, а також дискредитувати партію в очах людей, які проголосували за неї. УКРОП завжди відстоюватиме права громадян та не допустить, щоб, прикриваючись ім’ям партії, пристосуванці заробляли на цьому гроші», – наголосила Діана Гордійчук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.