Понеділок, 25 Червень 2018


Сьогодні, у Рівному відбулося урочисте відкриття ІІІ-ї щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2017)».

Протягом двох днів близько 40 виробників з України, представництв закордонних фірм-виробників з Данії, Польщі та Литви презентують рівнянам та жителям області промислове і побутове обладнання, енергоефективні технології, альтернативні види палива, відновлювану енергетику.

«650 днів, тобто вже другу зиму поспіль, ми не залежимо від  російського газу. І ми впевнено рухаємося у напрямку енергоефективності. Виставка стала своєрідною традиційною діловою платформою обміну досвідом між владою, бізнесом та експертами у сфері енергоефективності. Тут кожен може знайти для себе правильне рішення ефективного споживання газу», - зазначив ініціатор заходу, голова Рівненської облдержадміністрації, депутат Рівнеради від «БПП «Солідарність» Олексій Муляренко під час урочистого відкриття заходу.

Також у рамках виставки було підписано Меморандум про співпрацю між Рівненською обласною державною адміністрацією та ПАТ «Укргазбанк».

«Це партнерство сприятиме запровадженню найновітніших технологій у житлово-комунальній сфері. «Екологічна модернізація» дасть поштовх розвитку області та підвищенню якості життя її мешканців. Окрім цього, наша співпраця є запорукою впровадження «зелених» технологій за зниженими відсотковими ставками», - розповів Олексій Муляренко.

«СЕТ-2017» відбувається у рамках Міжрегіонального форуму з питань енергоефективності та енергозбереження, під час якого проходитимуть тренінги, презентації та майстер-класи на теми з енергоефективності за участю науковців з різних областей України. А для учасників заходу будуть проведені цікаві конкурси, а також розіграші. 

Серед дітей відбудеться Конкурс дитячої творчості на тему «Енергозбереження - очима дітей».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.