Середа, 19 Вересень 2018


Як повідомило "Рівненським новинам" джерело у правоохоронних органах колишній кандидат на посаду заступника голови Рівненської ОДА Олексій Лясковець був фігурантом справи про розкрадання майна колишнього рівненського молокозаводу, на якому на початку 2000-х років він працював юристконсультом.

За словами джерела в правоохоронних органах, наприкінці 2000-х Олексій Лясковець спільно з директором ВАТ “Рівненський міськмолокозавод” С.Дмитруком та у змові з представниками НІМФ “Рідан” (м. Київ) і ТзОВ МФК “Рідан-інжиринг” (смт Демидівка) на підставі фіктивних документів та ігноруючи рішення спостережної ради заводу про заборону відчужувати нерухоме майно, що перебувало у власності молокозаводу, здійснили незаконну передачу цього майна до створених ними ж підприємств – ЗАТ “Рівненський молокопереробний завод” та ЗАТ “Рівненський молокозавод”.

Основних фондів та майна заводу тоді було передано на суму понад 4 мільйони гривень, хоча усе воно перебувало у податковій заставі.

Справу розслідували правоохоронці. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.