Вівторок, 22 Травень 2018


Дубенський район співпрацюватиме з Седлецьким повітом Мазовецьким воєводством Республіки Польща. Офіційне підписання Угоди відбулось у приміщенні Дубенського історико-культурного заповідника.

Як розповіли в Дубенській РДА, шлях до підписання Угоди тривав понад півроку - у листопаді 2016 року відбувся перший візит голови РДА Юрія Парфенюка до ґміни Котунь на урочистості з нагоди Дня незалежності Польщі, де він і познайомився із старостою Седлецького повіту Даріушем Стопою. Вже у лютому цього року делегація з Седлецького повіту завітала до Дубенського району, а в квітні презентовано потенціал Дубенщини на засіданні Седлецької повітової ради.

«За цей час перші кроки співпраці уже почали втілюватися - жіночий вокальний ансамбль "Кумоньки" села Рачин взяв участь у Інтеграційному фольклорному фестивалі "Majowke na Ludowo" в місті Котунь. А вже 2 липня 10 дітей з Дубенщини, серед яких діти учасників АТО та обдаровані діти, відвідають ґміну Котунь. І це тільки початок нашої співпраці" - зазначив Юрій Парфенюк.

Староста Седлецького повіту Даріуш Стопа висловив сподівання, що співпраця буде поглиблюватись і принесе спільну користь жителям Дубенщини і Седлецького повіту та дасть змогу реалізувати багато корисних проектів.

Дана Угода передбачає співпрацю в галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі, науки.

Подальша взаємодія в рамках підписаної Угоди можлива в таких формах: створення спільних підприємств, проведення виставок, ярмарків чи гастролей, а також обмін спеціалістами та організація відпочинку дітей.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.