Вівторок, 26 Вересень 2017


Новини Рівненщини

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», представник Президента України у ВР Ірина Луценко заявила журналістам під час форуму “Разом за Україну, вільну від насильства щодо жінок”.

Вона розповіла, що наступного сесійного тижня, у вівторок,  депутати планують завершити розгляд судової реформи і в четвер перейти до розгляду пенсійної реформи.

«Всім так званим “опозиційним” фракціям не вдасться зірвати процес підняття пенсій. Цей шабаш з поправками, який відбувається протягом вересня місяця, показує, що ні “Батьківщина”, ні “Самопоміч” не зацікавлені, щоб Уряд Гройсмана зміг осучаснити пенсії для 9 млн пенсіонерів. Їхня задача – зірвати цю реформу для того, щоб не дати можливості наповнити Пенсійний фонд. Але ми коаліційно, з свідомими депутатами, проголосуємо дві реформи», – сказала Луценко.

Вона також зауважила, що на засіданні профільного Комітету Міністр соціальної політики Андрій Рева та депутати різних фракцій разом опрацьовували всі поправки до пенсійної реформи.

«Ми зробили збалансований законопроект, будемо переконувати депутатів відмовитися від частини поправок, щоб не затягувати цей проект. Тим більше, що після пенсійної реформи ми будемо голосувати медичну реформу. Також є багато законопроектів по енергоефективності. Бізнес чекає на дерегуляційні закони. Коли ми завершимо реформи і попрацюємо із законами для бізнесу, тоді інвестиції в Україну будуть краще залучатися», – відзначила Луценко.

На запитання журналістів, чому Уряд не може проіндексувати пенсії без пенсійної реформи, Луценко відповіла: «Нам потрібно на законодавчому рівні зробити незбитковий Пенсійний фонд. Це дасть можливість перейти до накопичувальної пенсійної системи в 2019 році».

Сьогодні, 25 вересня у польському місті Люблін розпочався VI Конгрес Ініціатив Східної Європи, дводенна зустріч дипломатів, експертів, працівників органів місцевого самоврядування.

Серед делегатів з Рівненщини, які представляють область на Конгресі перший заступник голови Рівненської облради, депутат від БПП Олександр Корнійчук, депутат обласної ради від БПП Віталій Бойко та Секретар Рівнеради, депутат міськради від БПП Сергій Паладійчук.

Протягом останніх кількох років цей захід став важливим місцем обміну поглядами, дискусій і спільних ініціатив для країн Східного Партнерства та Європейського Союзу.

Цьогорічний Конгрес охоплює питання місцевої демократії, науки та освіти, мобільності та моделі примирення. Учасники заходу протягом двох днів ознайомляться із сучасними методами туристичної промоції міст та регіонів, підтримки підприємництва серед молоді, комерціалізації науки чи моделі місцевої освіти та з основними перспективами реформи децентралізації в Україні.

Враховуючи численні загрози, яким піддається сучасна Центра і Східна Європа, важливе місце буде відведено програмній лінії «Політика і безпека».

Доброволець з Рівного Давид Ніколаєв виграв судовий процес щодо поширення стосовно нього неправдивої інформації з боку співробітника телеканалу «Інтер» Інни Білецької. Про це у мережі Фейсбук повідомила громадська активістка Любов Українчук.

12 вересня цього року Рівненський міський суд зобов’язав відповідача Інну Білецьку спростувати раніше поширену нею недостовірну інформацію, що Давид Ніколаєв та його дружина Любов Українчук є - «люди які замішані у великій кількості, ну, таких м’яко кажучи напівкримінальних ситуаціях. Одна з останніх ситуацій, це була історія, коли голову профспілки Миколу Шершуна, люди в балаклавах запхали в смітник». «Чули, чули про поїздки в АТО, про мародерство в АТО». «Цю людину пов’язують з роботою незаконних копачів бурштину».

Спростувати раніше поширену недостовірну інформацію співробітник телеканалу «Інтер» має в ефірі телеканалу «24», де й було оприлюднено сюжет про Давида Ніколаєва та його дружину.

Днями, Білецька на своїй сторінці у Фейсбуці заперечила те, що працює на телеканалі «Інтер». Судячи з усього, в черговий раз сказала неправду. Адже на тій же сторінці у розділі «Робота» зазначено - Працює в «Інтер». Окрім того, підтверджує роботу на «Інтері» і офіційний сайт телеканалу, який стверджує, що Білецька на телеканалі працює з 2008-го року. Як бачимо, поширювати недостовірну інформацію у Білецької вже входить в звичку. А як відомо, з однієї маленької брехні завжди виростає велика.

Нагадаємо, Давид Ніколаєв на Схід України пішов добровольцем. Після штурмів Карлівки і Амвросіївки був відкомандирований до 40 батальйону територіальної охорони Старобєшево. Брав участь у боях під Іловайськом.

Народний депутат України фракції “Блок Петра Порошенка” Олександр Дехтярчук висловився проти закриття гуманітарної гімназії в селищі Млинів Рівненської області. Про це він повідомив у відповідному зверненні на ім’я голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка.

“Мені стало відомо, що без попереднього громадського обговорення, депутатським корпусом Млинівської селищної ради прийнято проект Рішення про реорганізацію, чи то пак закриття Млинівської гуманітарної гімназії. Натомість планується створення на її базі спортивно-мистецького комплексу, з відповідним переведенням школярів та педагогічного колективу до інших ЗНЗ, що викликало не аби яке незадоволення не лише серед вчителів, а й обурило батьківський комітет”, - зазначає Олександр Дехтярчук.

На думку народного обранця дане рішення вкрай негативно вплине якість освітнього процесу учнівської молоді, адже гімназія забезпечує учням селища рівний доступ і оптимальні умови для одержання якісної загальноосвітньої підготовки, всебічного їх розвитку, саморозвитку та вдосконалення. Крім того, цей навчальний заклад за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, отриманими випускниками шкіл у 2017 році увійшов у трійку кращих в Рівненській області.

Олександр Дехтярчук також розповів, що проти закриття Млинівської гуманітарної гімназії виступають і більшість жителів Млинівської селищної ради ОТГ. А тому, він просить в обласної влади вивчити доцільність прийняття даного рішення та знайти можливість компромісного варіанту щодо вирішення ситуації, яка склалася.

У четвер, 14 вересня, о 14 годині в приміщенні Острозької міської ради (кабінет секретаря ради) здійснюватиме прийом громадян перший заступник голови Рівненської обласної ради, депутат обласної ради від БПП Корнійчук Олександр Васильович.

Довідково:

У 2004 році закінчив Національний університет "Острозька академія" за спеціальністю документознавство та інформаційна діяльність. У 2011 році здобув ступінь кандидата наук з державного управління.

З 2006 по 2010 рік на працював на посаді першого заступника міського голови виконкому Острозької міської ради.

У 2012—2014 роках керував приватним підприємством «Острог-Ресурс».

У 2014 році обраний депутатом Рівненської обласної ради від БПП «Солідарність».

З 10 листопада 2014 року — керівник апарату Рівненської облдержадміністрації.

11 березня 2015 на сесії Рівненської обласної ради був обраний її головою. На сьогодні є першим заступником голови Рівненської обласної ради.

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.