Четвер, 20 Липня 2017


Новини Рівненщини

17-річний Іван Цапук бореться з діагнозом гострий Т-лінійний лімфобластний лейкоз з ураженням середостіння. До того ж у нього захворювання нервової ситеми та шлунково-кишкового тракту.

"Через це хлопець переніс кілька складних операцій ще в дитинстві. Страшна хвороба підкралася непомітно. В обласній дитячій лікарні м.Рівне Іван пробув майже 5 місяців. За цей період він пройшов всі протоколи хіміотерапії. Це був дуже тяжкий для нього час, адже кожного разу з'являлися нові ускладнення. Лікарі направили Івана в дитячу спеціалізовану лікарню "Охматдит". Минуло ще майже 3 міс. Лікарі говорять, що єдиною можливістю видужування являється проведення аллогенної трансплантації ГСК від НLA-ідентичного донора", - розповідають рідні юнака.

Сім'я Івана збирає 150 тисяч доларів на операцію, яку погодилися зробити Білорусі. Однак таких грошей рідні Івана не мають, попри те, що продали усе, що можна було продати.

Батьки хлопця розгублені, тому просять допомоги в усіх небайдужих.

Кошти можна пересилати на картку ПриватБанку - 5168 7573 1484 6660, Цапук Оксана Володимирівна - мама.

Номер батька — 0983692766, Цапук Ігор.

Номер телефону мами — 380988040453, Цапук Оксана.

відео: Рівне-1

Комітет Верховної Ради з питань регламенту підтримав подання Генпрокуратури про зняття недоторканості з народного депутат від "Радикальної партії" Андрія Лозового. 

Відповідне рішення було схвалене на сьогоднішньому засіданні комітету. Разом з тим, комітет визнав недостатньо обгрунтованим подання ГПУ на Лозового.

Нагадаємо, ГПУ підозрює Лозового в ухиленні від сплати податків на 1,7 млн грн.

Як повідомило "Рівненським новинам" джерело у правоохоронних органах колишній кандидат на посаду заступника голови Рівненської ОДА Олексій Лясковець був фігурантом справи про розкрадання майна колишнього рівненського молокозаводу, на якому на початку 2000-х років він працював юристконсультом.

За словами джерела в правоохоронних органах, наприкінці 2000-х Олексій Лясковець спільно з директором ВАТ “Рівненський міськмолокозавод” С.Дмитруком та у змові з представниками НІМФ “Рідан” (м. Київ) і ТзОВ МФК “Рідан-інжиринг” (смт Демидівка) на підставі фіктивних документів та ігноруючи рішення спостережної ради заводу про заборону відчужувати нерухоме майно, що перебувало у власності молокозаводу, здійснили незаконну передачу цього майна до створених ними ж підприємств – ЗАТ “Рівненський молокопереробний завод” та ЗАТ “Рівненський молокозавод”.

Основних фондів та майна заводу тоді було передано на суму понад 4 мільйони гривень, хоча усе воно перебувало у податковій заставі.

Справу розслідували правоохоронці. 

Олексія Лясковця, який нещодавно брав участь у конкурсі на посаду заступника голови облдержадміністрації, а нині судиться за результатами конкурсу тому, що програв його, в 2013 році затримували за отримання  хабара. Про це повідомляє видання Hrabro.com.

За повідомленням видання співробітниками УДСБЕЗ ГУМВС України в Одеській області в липні 2013 року при отриманні хабара в сумі 150,000 доларів США було затримано Олексія Лясковця - арбітражного керуючого по процедурі банкрутства бази відпочинку "Сонячна", розташованої в селищі Затока Білгород-Дністровського району Одеської області, який вимагав і отримав хабар за неперешкоджання господарської діяльності бази відпочинку.

Затримання арбітражного керуючого сталося в Рівненській області, куди він зажадав принести йому зазначену суму грошей в надії, що правоохоронці полінуються ганятися за ним по віддалених куточках України.

Дубенський район співпрацюватиме з Седлецьким повітом Мазовецьким воєводством Республіки Польща. Офіційне підписання Угоди відбулось у приміщенні Дубенського історико-культурного заповідника.

Як розповіли в Дубенській РДА, шлях до підписання Угоди тривав понад півроку - у листопаді 2016 року відбувся перший візит голови РДА Юрія Парфенюка до ґміни Котунь на урочистості з нагоди Дня незалежності Польщі, де він і познайомився із старостою Седлецького повіту Даріушем Стопою. Вже у лютому цього року делегація з Седлецького повіту завітала до Дубенського району, а в квітні презентовано потенціал Дубенщини на засіданні Седлецької повітової ради.

«За цей час перші кроки співпраці уже почали втілюватися - жіночий вокальний ансамбль "Кумоньки" села Рачин взяв участь у Інтеграційному фольклорному фестивалі "Majowke na Ludowo" в місті Котунь. А вже 2 липня 10 дітей з Дубенщини, серед яких діти учасників АТО та обдаровані діти, відвідають ґміну Котунь. І це тільки початок нашої співпраці" - зазначив Юрій Парфенюк.

Староста Седлецького повіту Даріуш Стопа висловив сподівання, що співпраця буде поглиблюватись і принесе спільну користь жителям Дубенщини і Седлецького повіту та дасть змогу реалізувати багато корисних проектів.

Дана Угода передбачає співпрацю в галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі, науки.

Подальша взаємодія в рамках підписаної Угоди можлива в таких формах: створення спільних підприємств, проведення виставок, ярмарків чи гастролей, а також обмін спеціалістами та організація відпочинку дітей.

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.