Неділя, 20 Травень 2018


Середня зарплата українців буде не менше 10 тисяч гривень. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"У цьому році середня заробітна плата буде понад 7 тисяч гривень. А в середньостроковій перспективі - не менше 10 тисяч", - заявив Гройсман.
 
Глава уряду також заявив, що в жовтні Верховна Рада ухвалить пенсійну реформу, яка "значно підвищить пенсійні виплати" і "забезпечить бездефіцитність самої бюджетної системи".
 
"Ми вирішили перейти на середньострокове бюджетне планування. План дій буде не на один рік, а як мінімум на три - 18, 19, 20-ий", - зазначив він.
 
"Закладаємо послідовне зростання економіки - 2-5% за середньострокову перспективу. Це означає збільшення робочих місць. Будемо працювати над вирішенням проблем інфраструктури.
 
Бюджетну резолюцію з показниками направлять до парламенту найближчим часом", - заявив Володимир Гройсман.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.