Понеділок, 25 Червень 2018


Новини Рівного

Облаштування пішохідної та велосипедної доріжок на прибережній зоні пляжу озера Басів Кут, встановлення лавок та забезпечення вуличного освітлення пропонують в Рівному у рамках Громадського бюджету. 

Автором проекту є депутат Рівненської міської ради від партії «БПП «Солідарність» Олексій Муляренко.

«Пляж озера Басів Кут є чи не найбільш відвідуваним місцем під час пляжного сезону серед рівнян. В теплу погоду, цілими сім’ями жителі Рівного з’їзджаються щоб позасмагати і відпочити на сонячному піщаному пляжі. Проте, попри популярність і відвідуваність пляжу, інфраструктура та благоустрій його території залишають бажати кращого. Особливі труднощі в пересуванні по тій території виникають в таких категорій населення, як батьки з дитячими колясками, велосипедисти та люди з інвалідністю, що пересуваються на колясках», – каже Олексій Муляренко.

За словами депутата аби вирішити цю наявні проблеми він пропонує облаштувати вздовж пляжу дві доріжки – пішохідну та велосипедну, а також, встановити там лавки та вуличне освітлення.

«Переконаний, що після реалізації цього проекту рівняни матимуть змогу комфортно гуляти набережною озера Басів Кут та із задоволенням проводитимуть там своє дозвілля», – зазначив Олексій Муляренко.

Третього червня у Рівному молитимуться за єдину Помісну Православну Церкву в Україні.
Спільний молебень за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви відбудеться у Рівному на майдані Незалежності. Початок - о 16 годині.

Участь у спільному молебні візьмуть священики Рівненської єпархії Української православної церкви Київського патріархату на чолі з архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном, вихованці недільних шкіл, громадськість.  На присутніх чекають виступи вихованців недільних шкіл міста, які читатимуть вірші на релігійну тематику, та тематична акція “Єдина церква”, під час якої присутні викладуть свічками символічний надпис.

Мета заходу — привернути увагу рівнян до необхідності створення єдиної Помісної Православної Церкви в Україні, об’єднати людей навколо цієї цілі та популяризувати ідею її визнання Вселенським патріархом. Таким чином рівняни разом із тисячами українців у різних куточках країни покажуть свою підтримку визнанню Помісної Православної Церкви в Україні.

Захід відбудеться із благословення Архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона. Організаторами заходу є Рівненська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату та депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко.

Джерело: Рівне Медіа

Депутати фракції «БПП «Солідарність» – найефективніші серед усіх фракцій Рівненської міської ради. Такі результати дослідження Громадянської мережі ОПОРА в рамках Громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад».

За підсумками  кампанії сім депутатів від БПП (Олексій Муляренко, Сергій Васильчук, Богдан Гапяк, Андрій Кузьмич, Людмила Туровська, Олександр Чубай та Анатолій Чугуєвець) отримали найвищу кількість балів – «4», що є найкращим результатом в підсумковому заліку, адже оцінку «5» не одержав жоден з депутатів Рівненської міської ради. Ще одному депутату від БПП (Тамара Тимощук) присвоєно оцінку «3». 

«Те, що нас названо найефективнішою фракцією в міськраді не є випадковістю. Адже кожен наш депутат проявляє максимальну активність у співпраці з громадою. Крім того, депутати фракції постійно звітують перед виборцями та здійснюють їх прийом, вирішують проблемні питання своїх округів. І нам дуже приємно, що результати нашої роботи бачать під час атестації й відзначають це», - розповів керівник фракції «БПП «Солідарність» в Рівнераді Богдан Гапяк. 

Депутат Рівненської міської ради від партії «БПП «Солідарність» Олексій Муляренко серед найвідповідальніших обранців громади. Такими є результати дослідження від Громадської мережі «ОПОРА» у рамках Громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад». 

Рейтинг роботи депутатів складали, враховуючи 18 об’єктивних критеріїв та думку місцевих експертів.

Зокрема, за два роки депутатства у Рівнераді Олексій Муляренко взяв участь в більше ніж 90 % засідань сесій міської ради та відвідав понад 60 % засідань постійної депутатської комісії з питань транспорту, зв’язку та екології. 

Крім того, Олексій Муляренко є одним із лідерів серед депутатів по такому критерію як інформування виборців про свою депутатську діяльність. Депутат активно використовує свою сторінку в мережі  Facebook для двостороннього зв’язку з виборцями. Працює постійно діюча приймальня депутата по вулиці Д.Галицького, 19 офіс 106, де щоденно, окрім вихідних днів проводиться прийом виборців. 

Важливим чинником інформування є річний звіт про депутатську діяльність, який Олексій Муляренко проводить у формі публічної зустрічі з мешканцями округу та розповсюдження відповідної газети у поштових скриньках. Варіант звіту розміщено також і на сайті Рівненської міської ради.

Представники Громадської мережі ОПОРА в Рівному кажуть, що таку «атестацію» намагатимуться проводити постійно, а за її результатами кожному депутатові направлятимуть рекомендації щодо поліпшення роботи.

За результатами перевірки в роботі Рівненського міського управління ДАБК були встановлені системні порушення у сфері містобудівної діяльності, - повідомляє ЧаРівне.

Протягом останніх півтора місяця перевірку установи здійснювало Обласне управління ДАБІ.

У відповідному акті первірки зазначено, що під час перевірок, які здійснювали посадовці міського ДАБК не фіксуються очевидні порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, до порушників не застосовуються штрафні санкції, як цього вимагає законодавство, з порушеннями здійснюються дозвільні та реєстраційні процедури.

Крім того, реєстрація та видача документів, що дають право на виконання підготовчих/будівельних робіт та підтверджують прийняття в експлуатацію об'єктів проводиться з порушеннями вимог діючого містобудівного законодавства. 

За словами представників обласного ДАБІ зазначені факти свідчать про незадовільну роботу Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради, а також те, що має місце неналежним чином виконання своїх службових обов'язків начальником та посадовими особами Управління ДАБК Рівнеради, що і призвело до системних і грубих порушень законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Наразі, готуються відповідні матеріали до міського голови Рівного на звільнення посадових осіб, які допустили вказані порушення. А днями, в результаті перевірки начальник міського ДАБК Віталій Самчук сам подав заяву на звільнення.

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.