Новини Рівненщини

Бізнес Рівненщини у березні перерахував до держбюджету на 31,5 млн. грн. податків більше ніж торік

PDFДрукe-mail

Четвер, 10 квітня 2014, 14:15

Протягом березня 2014 року на Рівненщині зібрано 80,7 мільйона гривень податків і зборів до держбюджету. Це майже на 64 відсотки більше, ніж у березні торік, - інформує координаційно-моніторингове управління ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Це свідчить про стабілізацію у податковій системі, оскільки у складних соціально - економічних умовах  бізнес показав свою готовність сумлінно виконувати конституційний обов’язок зі сплати податків», - вважають податківці.

«За підсумками березня та І кварталу в цілому спостерігається зростання надходжень ресурсних платежів. Відзначаємо позитивну динаміку в сплаті ПДВ і податку на прибуток. У березні надійшло 37,2 млн. грн. ПДВ, що на 7,9 млн. грн. більше від березня минулого року та 39,6 млн. грн. податку на прибуток (115,5 відс. до прогнозного завдання)», - зазначив  заступник начальника Михайло Ліманський.

Місцеві бюджети у березні отримали 111,1 млн.грн. Додатково до запланованих надходжень надійшло майже 5 млн.грн.

 

Що робить військова поліція Рівненщини в цей складний для держави час?

PDFДрукe-mail

Четвер, 10 квітня 2014, 11:55

Рівненський зональний відділ Військової служби правопорядку забезпечує належне дотримання чинного законодавства військовими колективами на території відповідальності, що набуло актуальності з часу приведення військових частин Збройних Сил України у визначені ступені бойової готовності.

Зокрема, спільно із патрульно-постовим підрозділом міліції та активістами народної самооборони військові правоохоронці здійснюють патрулювання вулиць Рівного, Дубно, Луцька, Володимир-Волинського. Спільними зусиллями силовиків і свідомих громадян підтримується належний порядок в населених пунктах.

Також, під час проведення мобілізаційних заходів військовослужбовці ВСП роз’яснюють новоприбулому особовому складу частин і підрозділів передбачений законами України соціальний захист громадян, призваних під час мобілізації.

Для забезпечення бойового злагодження військових колективів екіпажі військової інспекції дорожнього руху супроводжують колони автомобільної і бойової техніки. Це дозволяє уникнути порушень під час пересування колісних і гусеничних, а також швидко реагувати на можливі виклики.

- Приорітетним напрямом нашої діяльності стало патрулювання місць проведення заходів бойового злагодження на полігонах та у пунктах постійної дислокації, -  зазначив начальник Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку полковник Олександр Ковальчук. – Адже командирам підрозділів не завжди вистачає рук і очей, щоб вслідкувати за кожним військовослужбовцем. Тому, наш патруль попереджає недопущення порушень зберігання зброї, обслуговування і роботи на озброєнні і військовій техніці.

Додатково, офіцери режимної служби контролюють правильність отримання стрілецької зброї і боєприпасів із баз, складів і арсеналів.
Варто зазначити, що правоохоронці додатково сприяють дотриманню справедливого розподілення у військових колективах продуктів харчування, елементів обмундирування тощо, які жертвують українці на потреби армії.

- Якщо узагальнити нашу щоденну роботу, то ми робимо усе можливе, щоб, незважаючи на складну ситуацію, військовослужбовці залишалися взірцем для українців дотримання законів, носіння військової форми одягу і поведінки. Саме таким є захисник Вітчизни, - підсумував полковник Олександр Ковальчук. – А дотримання військової дисципліни і правопорядку у військових колективах сприяє підвищенню бойової виучки особового складу, злагодженості підрозділів і успішному виконанню завдань за призначенням військових частин і з’єднань.

 
 

Військові Рівненщини отримали кошторис для того, щоб використовувати гроші з благодійного рахунку

PDFДрукe-mail

Четвер, 10 квітня 2014, 11:44

Перші пожертви від жителів Рівненщини на благодійний рахунок органу військового управління почали надходити ще кілька тижнів тому, але гроші було вирішено використовувати за цільовим призначенням при досягненні певної загальної суми. Отож, відповідно до визначеного Бюджетним кодексом України алгоритму дій, кошти з рахунку зарахували до спеціального фонду на матеріально-технічне забезпечення, був складений кошторис на 85 тисяч 600 гривень, який затвердив заступник Міністра оборони України.

Як повідомили в управлінні фінансів оперативного командування, при розприділенні коштів було дотримано вимоги усіх норм законодавства, визначено пріоритетні напрямки закупівель аби усі пожертви пішли за призначенням.

Зокрема, 85 тисяч 600 гривень буде витрачено на відновлення і ремонт автопарку бойових машин однієї із військових частин Рівненського гарнізону. У стрій стануть Урали і ЗІЛи, що тривалий час знаходилися на зберіганні.

В управлінні фінансів ОК «Північ» додали, що усі гроші з благодійного рахунку, яких, до слова, назбиралося вже понад 300 тисяч гривень, будуть в подальшому рівномірно і справедливо розподілятися між військовими частинами і колективами, які потребують першочергового забезпечення.

 
 

З лав "Правого сектору" виключили Ярослава Гранітного

PDFДрукe-mail

Середа, 09 квітня 2014, 11:25

Ярослава Гранітного звільнили із посади заступника з політичних питань та виключили з лав Правого сектора. Про це повідомили з перс-служби "Правого сектору" у Рівненській області.

- Вчора була зустріч з керівництвом Правого сектору у Києві. Було прийнято рішення звільнимти Ярослава Гранітного із посади заступника з політичних питань та виключити з лав Правого сектора. Тому що він не реагував на накази не носити відкрито зброю по місту. А також його просили передати ноутбук, у якому зберігалась вся інформація про нашу структуру в області, а він його знищив. Це послужило другою причиною його виключення. У нас напіввійськова організація, де накази мають виконуватись, - розповів керівник Правого сектору у Рівненській області Роман Коваль.

У свою чергу Ярослав Гранітний зазначив, що свою позицію щодо його виключення з рівненського "Правого сектору" озвучить під час прес-конференції, яка відбудеться найближчим часом.

 
 

Жителями Рівненщини доставлено біля 6-ти тонн провізії у військову частину в Новоград-Волинському

PDFДрукe-mail

Вівторок, 08 квітня 2014, 17:28

Минулими вихідними, в суботу було доставлено біля 6-ти тонн провізії в 30 окрему механізовану частину сухопутних військ, що базується в Новоград-Волинському. Це матеріальна допомога зібрана жителями сіл Бистричі, Хотин, Моквин Березнівського району, а також колективом Березнівської школи-інтернат. Найчастіше люди несли те, що мають в погрібах, а саме картоплю, сало в банках, варення та іншу домашню консервацію, моркву, буряк, капусту, чосник та ін. Були і куповані продукти - макарони, чай, кава, печиво. Хтось приніс пачку шкарпеток, хтось блок туалетної бумаги. Було і мило і пральний порошок.

В загальному було завантажено 7-ми тонний мерседес повністю.

Ніхто спеціально не планував цю акцію. Люди самі за покликом сумління хочуть допомогти своїм захисникам.

"До мене звернулися з проханням організувати транспорт та доставку. В результаті за один день трьома бусами до Березнівського РВК було звезено, а наступного дня відправлено в Новогрод-Волинський 7-ми тонну вантажівку. В цій частині служить близько 15 березнівчан, солдати в данний момент несуть бойову варту у Миколаївській області. Частину нашого вантажу відразу перевантажили на армійський фургон і в той же день відправили на передову. Окремо скажу про дитячі малюнки та листи солдатам, які також були передані в ту саму частину. В замін учасники цієї акції отримали велику вдячність, яку належить передати насаперед жителям вищезгаданих сіл та Березнівської школи-інтернат.", - повідомив координатор акції Дмитро Єрмаченко.

Все, що відбувалося зафільмовано в присутності багатьох різних людей, в тому числі начальника Березнівського РВК Лопачука О.Г., полковника Нестеренка О.В. в Новограді-Волинському.

 
 

Сторінка 3 з 268

Loading...

Новини партнерів

Templates Joomla 1.5