Новини Рівненщини

Військові Рівненщини отримали кошторис для того, щоб використовувати гроші з благодійного рахунку

PDFДрукe-mail

Четвер, 10 квітня 2014, 11:44

Перші пожертви від жителів Рівненщини на благодійний рахунок органу військового управління почали надходити ще кілька тижнів тому, але гроші було вирішено використовувати за цільовим призначенням при досягненні певної загальної суми. Отож, відповідно до визначеного Бюджетним кодексом України алгоритму дій, кошти з рахунку зарахували до спеціального фонду на матеріально-технічне забезпечення, був складений кошторис на 85 тисяч 600 гривень, який затвердив заступник Міністра оборони України.

Як повідомили в управлінні фінансів оперативного командування, при розприділенні коштів було дотримано вимоги усіх норм законодавства, визначено пріоритетні напрямки закупівель аби усі пожертви пішли за призначенням.

Зокрема, 85 тисяч 600 гривень буде витрачено на відновлення і ремонт автопарку бойових машин однієї із військових частин Рівненського гарнізону. У стрій стануть Урали і ЗІЛи, що тривалий час знаходилися на зберіганні.

В управлінні фінансів ОК «Північ» додали, що усі гроші з благодійного рахунку, яких, до слова, назбиралося вже понад 300 тисяч гривень, будуть в подальшому рівномірно і справедливо розподілятися між військовими частинами і колективами, які потребують першочергового забезпечення.

 

З лав "Правого сектору" виключили Ярослава Гранітного

PDFДрукe-mail

Середа, 09 квітня 2014, 11:25

Ярослава Гранітного звільнили із посади заступника з політичних питань та виключили з лав Правого сектора. Про це повідомили з перс-служби "Правого сектору" у Рівненській області.

- Вчора була зустріч з керівництвом Правого сектору у Києві. Було прийнято рішення звільнимти Ярослава Гранітного із посади заступника з політичних питань та виключити з лав Правого сектора. Тому що він не реагував на накази не носити відкрито зброю по місту. А також його просили передати ноутбук, у якому зберігалась вся інформація про нашу структуру в області, а він його знищив. Це послужило другою причиною його виключення. У нас напіввійськова організація, де накази мають виконуватись, - розповів керівник Правого сектору у Рівненській області Роман Коваль.

У свою чергу Ярослав Гранітний зазначив, що свою позицію щодо його виключення з рівненського "Правого сектору" озвучить під час прес-конференції, яка відбудеться найближчим часом.

 
 

Жителями Рівненщини доставлено біля 6-ти тонн провізії у військову частину в Новоград-Волинському

PDFДрукe-mail

Вівторок, 08 квітня 2014, 17:28

Минулими вихідними, в суботу було доставлено біля 6-ти тонн провізії в 30 окрему механізовану частину сухопутних військ, що базується в Новоград-Волинському. Це матеріальна допомога зібрана жителями сіл Бистричі, Хотин, Моквин Березнівського району, а також колективом Березнівської школи-інтернат. Найчастіше люди несли те, що мають в погрібах, а саме картоплю, сало в банках, варення та іншу домашню консервацію, моркву, буряк, капусту, чосник та ін. Були і куповані продукти - макарони, чай, кава, печиво. Хтось приніс пачку шкарпеток, хтось блок туалетної бумаги. Було і мило і пральний порошок.

В загальному було завантажено 7-ми тонний мерседес повністю.

Ніхто спеціально не планував цю акцію. Люди самі за покликом сумління хочуть допомогти своїм захисникам.

"До мене звернулися з проханням організувати транспорт та доставку. В результаті за один день трьома бусами до Березнівського РВК було звезено, а наступного дня відправлено в Новогрод-Волинський 7-ми тонну вантажівку. В цій частині служить близько 15 березнівчан, солдати в данний момент несуть бойову варту у Миколаївській області. Частину нашого вантажу відразу перевантажили на армійський фургон і в той же день відправили на передову. Окремо скажу про дитячі малюнки та листи солдатам, які також були передані в ту саму частину. В замін учасники цієї акції отримали велику вдячність, яку належить передати насаперед жителям вищезгаданих сіл та Березнівської школи-інтернат.", - повідомив координатор акції Дмитро Єрмаченко.

Все, що відбувалося зафільмовано в присутності багатьох різних людей, в тому числі начальника Березнівського РВК Лопачука О.Г., полковника Нестеренка О.В. в Новограді-Волинському.

 
 

На Рівненщині приріст надходжень ресурсних платежів становить 269 тис.грн.

PDFДрукe-mail

Понеділок, 07 квітня 2014, 16:01

Надходження ресурсних (рентних) платежів з початку року становить понад 12 млн.грн. Приріст до планових показників в цілому становить 268,9 тис. грн. або 2,4 відсотка.

Зокрема, за січень-березень до загального фонду Державного бюджету надійшло 2,7 млн. грн. збору за спеціальне використання лісових ресурсів;

2,6 млн. грн. збору за спеціальне використання води; 1,3 млн. грн. плати за користування надрами для видобування корисних копалин; 1,3 млн. грн. рентної плати за транспортування нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами; 

4,1 млн. грн. збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; 35,9 тис. грн. збору за користування радіочастотним ресурсом України.

 
 

Керівником виборчого штабу Петра Порошенка на Рівненщині призначено нардепа Віталія Чугуннікова

PDFДрукe-mail

Понеділок, 07 квітня 2014, 14:39

Керівником виборчого штабу кандидата на посаду Президента України Петра Порошенка на Рівненщині призначено народного депутата України від фракції "УДАР" Віталія Чугуннікова.

Про це повідомив прес-секретар Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Сергій Мініч.

"Шановні друзі! можу офіційно підтвердити, що Віталія Чугуннікова призначили головою виборчого штабу Петра Порошенка" - повідомив Сергій Мініч на своїй ФБ-сторінці.

 
 

Сторінка 3 з 268

Loading...

Новини партнерів

Templates Joomla 1.5