Четвер, 18 Жовтень 2018


Системи радіаційного контролю нового покоління впроваджено на Рівненській АЕС.

"Ця апаратура встановлена за проектами продовження термінів експлуатації енергоблоків типу ВВЕР-440", - розповів начальник цеху радіаційної безпеки РАЕС Олег Салагаєв.

За його словами, тут діє система радіаційного контролю на базі програмно-технічного комплексу "Вулкан" (розробка ТОВ "Вестрон", м. Харків), запроваджено атоматизоване індивідуальне дозиметричне вимірювання рівнів опромінення за допомогою електронних засобів, змонтовано нові щити радіаційного контролю, ведеться лабораторна діагностика технологічних шкідливих середовищ тощо.

Одним з основних об'єктів став і комплекс автоматизованої системи радіаційної обстановки (АСКРО) РАЕС. Він створений за програмою ТАСІС і здійснює моніторинг довкілля у тридцятикілометровій зоні спостереження в Рівненській та Волинській областях.

За матеріалами: УКРІНФОРМ

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.