Новини Рівненщини

Працедавці Рівненщини у квітні перерахували 144 млн. грн. єдиного соціального внеску

PDFДрукe-mail

Четвер, 17 квітня 2014, 15:25

За три місяці цього року на рахунки Держказначейства рівненчанами сплачено 715,6 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

Фінансова дисципліна та зростання розмірів зарплат – необхідні умови для стабілізації надходжень до бюджету. Як свідчить аналіз,   роботодавці Рівненщини   заборгували державі 33,7 млн.грн. єдиного соціального внеску. Тому погашення заборгованості – один з найвагоміших ресурсів для збільшення надходжень.

 «Ми постійно стежимо  за рівнем нарахування та сплати ЄСВ та аналізуємо причини виникнення боргу. При потребі під час особистого спілкування з роботодавцями  узгоджуємо питання сплати та враховуємо аргументи платників щодо об’єктивних причин виникнення заборгованості», - зазначив заступник начальника ГУ Міндоходів Михайло Ліманський.  

 

Завтра на рівненському полігоні відбудуться бойові стрільби

PDFДрукe-mail

Четвер, 17 квітня 2014, 13:42

18 квітня 2014 року на 233 Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування "Північ" (смт. Н.Любомирка Рівненської області), у відповідності до заходів бойової підготовки відбудуться практичні заняття підрозділів окремої механізованої бригади оперативного командування "Північ", які відпрацьовуватимуть питання бойових стрільб у складі взводів.

На заході будуть присутні представники громадських організацій, меценати, волонтери, які взяли активну участь у благодійній допомозі військовим частинам.

 
 

На Рівненщині голова ОВК розшукує члена окружкому

PDFДрукe-mail

Вівторок, 15 квітня 2014, 13:21

Голова окружної виборчої комісії № 155 Сергій Кондрачук не може дотелефонуватися до члена ОВК Тетяни Задорожної яка представляє кандидата в Президенти України Юрія Бойка. Про це Сергій Кондрачук повідомив на у групі Рівненщина політична в ФБ.

"Отже, процес пішов. Не знаємо, коли буде фініш (він може бути передчасним), але старт дано.

Перше засідання ОВК ТВО № 155 з центром у м. Гоща відбудеться у середу, 16 квітня 2014 року в приміщенні Гощанського районного об"єднання культури і дозвілля (вул Шевченка, 2). Початок засідання - 16.00.

На засідання запрошуються особи, які мають право бути присутніми на засіданні відповідно до ч.9 ст. 28 ЗУ "Про вибори Президента України".

Про початок, час та місце засідання повідомлені усі члени ОВК, за винятком Задорожної Тетяни Олександрівни від суб"єкта подання Бойка Ю.А. При поданні документів до ЦВК нею було вказано неправильний номер телефону. Дуже прошу!!!! Хто знає цю особу, чи в кого є контакти штабу Бойка - скинути мені. Буду дуже вдячний!" - зазначив Сергій Кондрачук.

 
 

Фракція "Батьківщина" отримала нового керівника

PDFДрукe-mail

Вівторок, 15 квітня 2014, 11:10

Члени фракції "Батьківщина" у Рівненській обласній раді днями обрали новим головою фракції Юрія Богдановича, депутата від виборчого округу №14 (Зарічненський район), - інформує ОГО.

Загалом до складу фракції "Батьківщина" у Рівненській обласній раді входять 12 депутатів. Четверо з них обрані в одномандатних округах (окрім Юрія Богдановича, це Алла Черній, Галина Кульчинська та Михайло Вервега). Ще восьмеро пройшли за списком - це Юрій Андришин, Ігор Брошук, Олександр Івашинюта (Сашко Невже), Олександр Нестеренко, Ніна Путіліна, Олег Скороход, Сергій Штурхецький та Григорій Шумейко.

 
 

Стало відомо хто на Рівненщині очолив окружні виборчі комісії на виборах Президента України

PDFДрукe-mail

Вівторок, 15 квітня 2014, 10:14

Стало відомо, хто саме отримає керівні посади в окружних виборчих комісіях Рівненської області. Центральна виборча комісія шляхом жеребкування сформувала склад окружних виборчих комісій України на позачергових виборах Президента України.

Як стало відомо, розподіл керівних посад по окружних комісіях Рівненщини виглядатиме так:

ОВК №154 (центр – м. Рівне):

Голова комісії – Котвицька Наталія Степанівна, 1978 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю.

Заступник голови комісії – Ващук Євгеній Федорович, 1984 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П.

Секретар комісії – Заборовська Юлія Костянтинівна, 1982 року народження – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г.

ОВК №155 (центр – смт. Гоща):

Голова комісії – Кондрачук Сергій Юрійович, 1986 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Заступник голови комісії – Дацюк Олена Андріївна, 1964 року народження – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

Секретар комісії – Калюжний Юрій Миколайович, 1972 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В.

ОВК №156 (центр – м. Дубно):

Голова комісії – Мороз Галина Миколаївна, 1974 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

Заступник голови комісії – Шах Людмила Степанівна, 1981 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю.

Секретар комісії – Кручок Пилип Лук’янович, 1945 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

ОВК №157 (центр – м. Дубровиця):

Голова комісії – Береговий Ігор Едуардович, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н.

Заступник голови комісії – Петрушин Антон Анатолійович, 1988 року народження – від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р.

Секретар комісії – Таборовець Євгенія Миколаївна, 1952 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І.

ОВК №158 (центр – м. Сарни):

Голова комісії – Головін Ярослав Володимирович, 1972 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Заступник голови комісії – Новак Людмила Іванівна, 1973 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я.

Секретар комісії – Шкільова Жанна Валентинівна, 1955 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

 
 

Сторінка 1 з 268

Loading...

Новини партнерів

Templates Joomla 1.5